Yazdır

Firmamız

 

FİRMA KURULUŞ BİLGİLERİ

KARTAL HAFRİYAT- AHMET SIRRI KARTAL Ünvanı ile,16.11.1998 tarihinde kurulan firmamız,Nisan 2010 Tarihinden itibaren Ltd.Şti firma haline getirilmiş olup halen KARTAL.KARTAL HAF.İNŞ.NAK.NAK.PVC.ALM.PVC DEMİR CAM ÜRÜN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ adı ile faaliyetine devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne kadar,değerli müşterilerimizin gösterdiği teveccüh ile emin adımlarla ilerlemektedir.Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile başarılarına yenilerini eklemeyi  kendine misyon edinmiştir.

KARTAL HAF.İNŞ.LTD.ŞTİ. olarak,sizlerin taleplerine en uygun ve çözüm önerileri ile elimizden gelen gayreti,gelişen teknoloji,kültürel ve sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığını da göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi  sizlere sunmaktayız.

Yaptığımız inşaat işlerinin temelinde,güvenilirlik,hız ve talep edilen ihtiyaca tam yanıt verebilmektir.

 

İLKELERİMİZ:

  • Güvenilir İnşaat Teknikleri uygulama.
  • Kaliteyi ön planda tutma.
  • Ekonomik çözüm önerileri.
  • Emniyet ve İş ve İşçi sağlığı güvenliği.
  • Taahhüt edilen zamanda iş teslimatı.

 

VİZYONUMUZ:

Tüm inşaat alanlarında yenilikçi,önerilere açık,yüksek kalitede projelerle atılım yaparak,sektördeki firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktır.

 

MİSYONUMUZ:

Faaliyetlerimiz sürecinde,İstihdam politikasını ön planda tutmak,tek düze inşaatçılık kalıpları dışına çıkarak,maksimum fayda temin eden projelere imza atmaktır.